Zwykle kobiecie zabiera mnóstwo czasu, aby uzyskać odpowiedni makijaż. Wszystkie godziny zmagań przed lustrem, a ty wciąż nie jesteś usatysfakcjonowana. Internet jest pełen inspiracji, niezależnie od tego, czy są to brązowe policzki Jennifer Lopez, czy obsesyjne usta Rihanny. Ale nie wszystko jest przeznaczone dla ciebie. Czytaj dalej, aby zobaczyć nasze makijażowe porady!

1. Tusze do rzęs.

Chociaż lubię płynne tusze do rzęs i ich zdolność do prawdziwego definiowania oczu, tak naprawdę nie jestem fanką surowości tego. A jeśli nie jest idealnie perfekcyjnie stosowane, niedoskonałości naprawdę się wyróżniają. Aby złagodzić wygląd, zmień metaliczny brązowy cień na liniowy. To nie tylko zmniejsza twardą linię, ale także pomaga ukryć niedoskonałości.

2. Szminki

Po nałożeniu szminki trzymaj chusteczkę na ustach i nałóż szminkę jeszcze raz aplikujac na usta. Tworzy to matowy wygląd, który trwa znacznie dłużej.

3. Fałszywe rzęsy

Jeśli kiedykolwiek próbowałaś tej porady dla urody, wiesz, że to może być bardzo trudne! Ale fałszywe rzęsy mogą sprawić, że Twój wygląd zmieni się od szarego do bajecznego w zaledwie kilka minut, a na pewno warto poświęcić czas na specjalne okazje. Kluczem jest wiedzieć, jak zastosować je od początku, w przeciwnym razie zwycięży twoja frustracja.

Jesteś zainteresowana szkoleniem z wizażu? Zapraszam na oficjalną stronę kursów i szkoleń.

4. Zbyt częste mycie twarzy

Oczyszczenie lub umycie twarzy to pierwszy i najważniejszy krok w makijażu. Każda kobieta ma inny rodzaj skóry, a wraz z wiekiem nasza skóra ulega wielu zmianom. Ale kiedy zastosujesz podkład i zauważysz suchą, łuszczącą się skórę, jest to znak, że musisz przestać myć twarz.

5. Stosowanie makijażu na suchą skórę

Nakładanie makijażu na suchą skórę to jeden z największych błędów makijażu, który może sprawić, że twarz będzie popękana, stara i zmęczona. Wszystko, co dobre, zbudowane jest na solidnym fundamencie, w tym przypadku odpowiednio nawilżonej twarzy. Dlatego upewnij się, że twoja twarz jest odpowiednio nawilżona przed nałożeniem makijażu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s